Tungsten Olta Balıkçıları

Tungsten Olta Balıkçılığı Resim

Tungsten avcıları, batarya oranını, sabitleme kabiliyetini ve döküm mesafesini arttırmak için bir balıkçılık cazibesi veya kancası ile birlikte kullanılan ağırlıktır. Balık avlayanlar iki kat işlevine sahiptir, önce yem teçhizatını istediğiniz yere getirin, ancak orada tutmalısınız.

Farklı tungsten avcılarının farklı ağırlıkları vardır. Farklı kullanım alanlarına veya kullanım yerlerine göre, sığ sudaki uygulamalar için ons başına 1/32 kadar küçük, uçucu balıkçılık uygulamaları için daha küçük olabilir, ya da birkaç pound kadar büyük veya derin deniz balıkçılığı için önemli ölçüde daha fazla olabilir. . Daha sonra farklı olta balıkçılarına göre, şekil ve ağırlık konsantrasyonu da farklıdır. Örneğin, mesafenin yapı ve konumdan daha az önemli olduğu iskele balıkçılığı için, bataryanın ağırlığı genel şeklinden daha önemlidir. Kıyı balıkçılığı için diğer faktörler ortaya çıkmakta, elbette fenerin ihtiyaçları daha da uzmanlaşmıştır.

Birçok çevreci kurşun av tüfeği atışlarının çevre üzerindeki etkisi konusunda iyi çalışılmıştır ve ilk olarak 1800'lerin sonunda kurşun zehirlenmesine bağlı büyük ölümlerin yaşandığı ve bir sonraki yüzyıl boyunca devam ettiği, 1991'deki Federal Yasak av atışında kurşun atış kullanımı ortaya çıktı. Bununla birlikte, lider olta takımının etkisi iyi çalışılmamıştır, ancak zehirlenme herkese büyük ölçüde dokunur, çünkü herkes çevreyi zehirlenmekten korumakla yükümlüdür. Bu nedenle, giderek daha fazla insan, tungsten avcıları için materyaller olarak tungsten gibi toksik olmayan materyalleri benimsemeye çağırmaktadır. Sonuç olarak, çevre dostu ve kolay işlenmiş özelliklere sahip tungsten, balıkçılık avcıları alanı arasında büyük övgüde bulunuyor.

Çok çeşitli tungsten avcı türleri ve temelden tuhaflığa kadar uzanan çeşitli şekil ve boyutlar vardır. Ayrık atış balıkçılık batarları, kauçuk çekirdek bataryalar, çan balıkçılık bataryalar, piramit balıkçılık bataryalar, banka balıkçılık bataryalar, yürüyüş balıkçılık bataryalar, mermi balıkçılık bataryalar, yumurta balıkçılık bataryalar, dolar balıkçılık bataryalar, top balıkçılık bataryalar, muz balıkçılık batar ve bir ya da iki göz balıkçılık bataklıkları. Piramit avcıları, banka avcıları, dolar avcıları, top avcıları, muz avcıları ve bir ya da iki göz avcısı tuzlu su balıkçılığı için en yaygın kullanılan avcılardır.