Volframpüünised

Volframpüügisõlmed Pilt

Volframpüügivahendid on kaal, mida kasutatakse koos püügivahendiga või konksuga, et suurendada selle kraanikausi, ankurdamisvõimet ja valamiskaugust. Kalapüügisõlmedel on kahekordne funktsioon, saades kõigepealt söödaröövi, kuhu soovite, kuid peaks seda seal hoidma.

Erinevatel volframpüügivahenditel on erinevad kaalud. Erinevate kasutusviiside või kohtade kohaselt võib see olla madal kui 1/32 untsi madalas vees kasutatavate rakenduste puhul ja isegi väiksemate lendude puhul, või isegi suurem kui mitu naela või tunduvalt rohkem süvamere kalapüügiks. . Seejärel on erinevate kalastajate sõnul kuju ja kaalu kontsentratsioon erinev. Näiteks kui muukide kalapüük, kus kaugus on vähem oluline kui struktuur ja asukoht, on kaaluti kaal olulisem kui selle üldine kuju. Rannalähedase kalapüügi jaoks on muid tegureid, muidugi muutuvad kalameeste vajadused veelgi spetsiifilisemaks.

Paljud keskkonnakaitsjad on põhjalikult uurinud pliiatspüssi keskkonnakaitsele avaldatavat mõju ja sellest teatati esmakordselt 1800-ndate lõpus, et suured surmad, mis olid tingitud pliimürgistusest ja jätkusid järgmise sajandi jooksul, lõpuks 1991. aasta föderaalse keeldu kasutati jahilöögi kasutamist. Pliidipüügivahendite mõju ei ole siiski piisavalt uuritud, kuid mürgistus puudutab suuresti kõiki, sest igaühe kohustus on kaitsta keskkonda mürgitatud eest. Niisiis, üha enam inimesi kutsub üles võtma kasutusele mittemürgiseid materjale nagu volfram, et need oleksid volframpüügivahendite materjalid. Selle tulemusena kiidavad volfram keskkonnasõbralike ja kergesti töödeldavate omadustega kõrgelt kalapüügipiirkondade vahel.

Seal on palju erinevaid volframpüügivahendeid ja erinevaid kuju ja suurusi, mis kulgevad põhilisest kuni veidereni. Split shot kalapüügi vajumine, kummist südamiku kalapüügi sinkers, kella kalapüük Sinkers, püramiid kalapüügi Sinkers, panga kalapüügi Sinkers, kõndimine kalapüügi Sinkers, bullet kalapüügi Sinkers, muna kalapüügi Sinkers, dollari kalapüügi Sinkers, palli kalapüügi Sinkers, banaani kalapüügi Sinkers ja üks või kaks silma \ t püügivahendid. Ja püramiidpüügivahendid, pangapüügisõlmed, dollari kalapüügi vajumised, pallipüügivahendid, banaanipüügisõlmed ja üks või kaks silmaümbrust on kõige sagedamini kasutatavad merevee kalapüügiks.