דיג טונגסטן Sinkers

דיג טונגסטן Sinkers תמונה

טונגסטן דיג משקולות הם משקל המשמש יחד עם דיג פתיון או וו כדי להגדיל את שיעור הכיור, היכולת עיגון, ואת המרחק הליהוק. דיג משקולות יש פונקציה כפולה, הראשון מקבל את הפיתיון לבוש שבו אתה רוצה אבל צריך לשמור את זה שם.

דיג טונגסטן שונים יש משקולות שונות. על פי שימושים שונים או במקומות בהם הם משמשים, הוא עשוי להיות קטן כמו 1/32 גרם לאפליקציה ב מים רדודים, ואפילו קטן יותר עבור דיג לטוס יישומים, או גדול כמו כמה קילוגרמים או הרבה יותר עבור דיג בים עמוק . אז לפי anglers שונים, הריכוז של הצורה והמשקל שונה מדי. לדוגמה, עבור דיג המזח, שם המרחק הוא פחות חשוב מאשר מבנה ומיקום, את המשקל של משקולת חשוב יותר הצורה הכללית שלה. גורמים אחרים באים לידי ביטוי עבור דיג החוף, כמובן הצרכים של האנגל להיות מתמחים יותר.

רבים איכות הסביבה נחקרה היטב את ההשפעה של ירייה ירו זריקה על הסביבה וזה היה הראשון דיווח בסוף 1800 כי גדול למות offs עקב הרעלת עופרת והמשיך דרך המאה הבאה, בסופו של דבר 1991 האיסור הפדרלי על השימוש בצילום עופרת בציד הופיע. עם זאת, ההשפעה של דיג להוביל עופרת לא נחקרו היטב, אבל הרעלה היא לגעת מאוד לכולם, כי זה כולם מחויבים להגן על הסביבה מפני הרעלת. אז, יותר ויותר אנשים קוראים לאמץ חומרים שאינם רעילים כמו טונגסטן להיות חומרים עבור דיג טונגסטן sinkers. כתוצאה מכך, טונגסטן עם הסביבה ידידותי ומאפיינים בקלות במכונה לשבח מאוד בין שטח דיג משקעים.

ישנם סוגים רבים ושונים של דיג טונגסטן sinkers ומגוון של צורות וגדלים הפועלים מהבסיס אל הביזארי. פיצול ירה דיג משקעים, דיג גומי משקולות דיג, דיג פעמונים משקולות, דיג הפירמידה משקולות, הבנק דיג משקולות, הליכה דיג sinkers, כדורי דיג כדור, דיג ביצים משקולות, דיג דולר משקולות, דיג כדור sinkers, דיג בננה משקולות עין אחת או שתיים דיג משקעים. ואת הפירמידה dink sinkers, הבנק דיג sinkers, דולר דיג sinkers, כדור דיג sinkers, דיג בננה sinkers אחד או שניים משקעי העין הם הנפוצים ביותר עבור משקעים דיג מלוחים.